Виробництво:


Андрушівський маслосирзавод, вул. Лисенка, 10
м. Андрушівка, Житомирська обл., 13400

Офіс:


бул. Лесі Українки, 26, 7 поверх
м. Київ, 01133
(дзвінки у робочі дні з 10:00-17:00)

+38 (044) 490-72-00
Мова:
Укр

Головна сторінка
Продукція Весь каталог
 • Крафтові сири
  Крафтові сири

  Наші крафтові сири - це тверді сири з приємним, трохи пікантним смаком. Термін визрівання - до 6 місяців. Андрушівський маслосирзавод витримує такі сири за французькою та італійською рецептурами. Такі крафтові сири належать до легкозасвоюваних і дуже корисних харчових продуктів. Це чудове джерело енергії, тому буде важливою частиною в раціоні людей, що займаються важкою фізичною працею або спортом. Відчуйте текстуру і насолодиться збалансованим смаком натурального сиру під келих улюбленого вина!

 • Масло
  Масло

  У вершковому маслі нашого виробництва присутні фосфоліпіди, поліненасичені жири та вітамін А, D та E. В помірній кількості молочний жир є незамінним джерелом повноцінного розвитку та росту дітей. Молочний жир також сприяє зміцненню імунної системи, шкіри та покращує зір. Вершкове масло добре засвоюється організмом, так як являється на 100% натуральним продуктом. Деякі продукти в нашому ассортименті створюються також з додаванням какао в якості смакового та ароматичного інгредієнту. Якість вершкового масла від АМСЗ відвовідає всім стандартам ДСТУ, враховує такі фактори як: смак, запах, консистенція, зовнішній вигляд, колір, упаковка та маркування. Наші продукти мають всі необходідні сертифікати якості та найвищі категорії сорту.

 • Пасти рослинно-вершкові
  Пасти рослинно-вершкові

  Рослинно-вершкові пасти, які виробляються на Андрушівському маслосирзаводі, відрізняються бездоганним дотриманням рецептури, яка дозволяє створювати насправді смачний продукт. Склад молочного жиру, який є основою вершкового масла, як по відношенню насичених жирних кислот, так і за вмістом вітамінів не ідеальний. Одним з найбільш раціональних шляхів регулювання жирно кислотного складу молочного жиру є часткове додавання до його складу рослинних масел, які багаті полі ненасиченими (незамінними для організму людини) жирними кислотами. Наша продукція має покращений вміст жирних кислот, який може бути збагачений біологічними активними речовинами та вітамінами, а також є продуктом нового покоління із попередньо заданими споживчими та функціональними властивостями.

 • Продукт білково-жировий
  Продукт білково-жировий

  Продукт білково-жировий - це продукт, який виготовляється АМСЗ за технологією сиру, але замість вершків (молочного жиру) в ньому використовується рослинний жир. Частка рослинного жиру в сирних продуктах АМСЗ може складати більше 50%. Корисність сирного продукту визначається якістю рослинної сировини. Саме тому у виробництві на нашому заводі ми приділяємо велику увагу сировині, яка використовується у створенні насправді корисних, але менш калорійних продуктів ніж сир.

 • Сири
  Сири

  Сир - один з найсмачніших і поживних продуктів в нашому раціоні. Сир є джерелом незамінних амінокислот, таких як: метіонін, триптофан і лізин. Білок сиру містить амінокислоти, які подібні до білків органів і тканин людини. Для людини такі білки Найбільш корисні. Активні речовини сирів надають чудове вплив на залози травлення і при цьому збуджують апетит. Всі поживні речовини, які є в сирі, засвоюються людським організмом практично на 100%. Молочні продукти, особливо сири - це просто джерело вітамінів групи A, D, E, B1, B2, B12, С, PP. Це вітаміни, які корисні для шкіри, зору, мозку і слизової оболонки. Тому лікарі і рекомендують тверді сири дітям і вагітним.

 • Сири розсольні
  Сири розсольні

  Розсольні сири – це сири які не вимагають дозрівання, з великим вмістом вологи, часто з кремовою консистенцією. Ці сири вологі і дуже м’які. У них злегка відчутний аромат. Більшість цих сирів добре поєднуються з легкими молодими червоними винами, а також з білими винами з делікатним та ніжним ароматом, овочами, а також підходять до багатьох салатів.

 • Спреди
  Спреди

  Спред – продукт здорового харчування, до складу якого входять натуральні пастеризовані вершки, вершкове й топлене масло, рослинні жири. Спред – це інноваційний продукт, що поєднує в собі користь молочних жирів та олій. Головна його перевага в тому, що він практично не містить холестерину, однак багатий на поліненасичені жирні кислоти. Спред, який виготовляє наша компанія – це здоровий та якісний продукт з ніжним вершковим смаком і м'якою консистенцією. Низький вміст холестерину і менша кількість тваринних жирів порівняно з вершковим маслом робить спреди корисними для тих, хто віддає перевагу збалансованому харчуванню, стежить за своїм здоров'ям та фігурою.

 • Сухi молочнi продукти
  Сухi молочнi продукти

  Сухі молочні продукти в ассортименті АМСЗ представлені сухою молочную сироваткою (ДСТУ 4552:2006), яка упакована у 25 кілограмові мішки з поліетиленовими вкладками та технічним казеїном вищого сорту.

 • Тверді сири
  Тверді сири

  Тверді сири нашого виробництва завоювали любов споживачів в Україні, СНД та світі за рахунок бездоганної якості, смаковим та корисним властивостям. Ми створюємо справжні сири на основі оригінальних рецептур з дотриманням усіх без винятку рекомендованних стандартів виготовлення цієї продукції. Ми вміємо вдало поєднувати давні традиції та сучасні технології створення сирів найвищого ґатунку. За роки нашої праці ми вдосконалювали всі процеси виробництва, щоб дарувати споживачам найкраще та відрізнятися на ринку сирів в Україні і світі. Чому твердий сир це корисно? В наших сирах є достатня кількість корисних сполук природного походження. Наприклад, у складі продуктів знаходяться вітаміни групи А, а також B9 та PP. Сири від АМСЗ збагачені натрієм, фосфором, калієм та кальцієм.

Private Label та як ми працюємо

Вы хочете створити власний бренд масла, сиру чи спреду? АМСЗ буде вашим надійним партнером зі своєю готовою програмою для партнерів.

Прайси та каталог продукції

Якщо ви хочете стати партнером АМСЗ та зробити запит на прорахунок покупки того, чи іншого об’єму товару в рамках тих категорій продукції та брендів

Географія продажів АМСЗ