Виробництво:


Андрушівський маслосирзавод, вул. Лисенка, 10
м. Андрушівка, Житомирська обл., 13400

Офіс:


(дзвінки у робочі дні з 10:00-17:00)

(044) 490-72-00
Мова:
Укр

Про компанію

 

Андрушівський маслосирзавод вже більше 30 років відомий, як один з найбільших на території СНД виробників високоякісного сиру і традиційного українського вершкового масла. Крім сиру і масла, завод виробляє сухе знежирене молоко та сироватку.

Така продукція підприємства, як суха молочна сироватка і сухе знежирене молоко користуються стабільним попитом на підприємствах кондитерської, ковбасної промисловості і виробництві морозива. Виробнича потужність переробки заводу – до 250 тонн молока на добу, виробництва масла – 100 тонн на добу. З 2000р., після придбання маслосирзаводу ГК «Альянс», підприємство збільшило обсяги переробки молока в 10 разів.


ПРОДУКЦІЯ ТМ “ЗОЛОТАВА”

Особливою гордістю підприємства є продукція ТМ “Золотава”, яка вже встигла зарекомендувати себе завдяки високій якості та різноманітності пропозиції. Асортимент цієї марки налічує більше 10 найменувань смачного сиру, вершкового масла і спредів різних типів жирності.

З 2002р. Андрушівський маслосирзавод окрім традиційних «Голландського» і «Буковинського» почав випускати елітні сорти сиру: «Едам», «Гауда», «Дуплет», «Мармуровий» і найменший сир «Гном». У 2004р. була представлена нова серія сирів: “Колекція з нових видів сирів для справжніх гурманів”.

Визнання і популярність – ось дві складові успіху, що стали незмінними супутниками ТМ «Золотава»: більше 35 медалей на вітчизняних і міжнародних конкурсах. Останнім досягненням ТМ «Золотава» стала перемога вершкового масла “Золотава” в регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у 2010р.

Головною запорукою успіху є підвищена увага до якості сировини, сучасні технології переробки, високий професіоналізм і компетентність керівників виробничих підрозділів.


 ПОТУЖНІСТЬ ТА ЗРОСТАННЯ ВИРОБНИЦТВА

Великі обсяги виробництва дозволяють утримувати собівартість продукції, витримувати оптимальні терміни поставок. Разом, ці фактори забезпечують Андрушівському маслосирзаводу зростання продажів у всіх регіонах України, а також вихід на міжнародні ринки. Андрушівські сири і масло продаються в Грузії, Вірменії, Азербайджані, Казахстані та Молдові та у багато інший странах, успішно конкуруючи з місцевими виробниками. І все ж варто один раз покуштувати прекрасні сири, короновані золотим ім’ям – «Золотава» і гідно оцінити їх відмінний смак.

Private Label та як ми працюємо

Вы хочете створити власний бренд масла, сиру чи спреду? АМСЗ буде вашим надійним партнером зі своєю готовою програмою для партнерів.

Прайси та каталог продукції

Якщо ви хочете стати партнером АМСЗ та зробити запит на прорахунок покупки того, чи іншого об’єму товару в рамках тих категорій продукції та брендів