Виробництво:


Андрушівський маслосирзавод, вул. Лисенка, 10
м. Андрушівка, Житомирська обл., 13400

Офіс:


(дзвінки у робочі дні з 10:00-17:00)

(044) 490-72-00
Мова:
Укр

АМСЗ запустив свій офіційний сайт в Україні

АМСЗ запустив свій офіційний сайт в Україні

site10 серпня було запущено сайт Андрушівського маслосирзаводу, який на сьогодні є одним з лідерів ринку молочних продуктів в Україні. Новий сайт представляє офіційну інформацію від виробника:
– повний асортимент продукції заводу;
– детальну інформацію про кожний товар;
– інформацію про усі бренди;
– умови для співпраці з партнерами (дистриб’ютори, імпортери, тощо)

Сьогодні АМСЗ відомий в Україні такими брендами як: «Золотава», «Попільнянське», «Андрушівське», «Молочна Мрія». Продукція, яку представляє завод на внутрішньому ринку України – це спреди, солодковершкове масло, твердий сир, сирні продукти, рослинно-вершкові пасти, сухі молочні продукти (казеїн, суха молочна сироватка). Уся продукція відома своєю якістю, смаковими характеристиками, дотриманням усіх без винятку стандартів та рекомендованих рецептур.

Відразу на сайті тепер можна ознайомитися з презентаціями продуктів та брендів, дізнатися більше про виробничі потужності заводу та компанію в цілому. АМСЗ сьогодні реалізує свої товари не тільки на внутрішньому українському ринку, але також експортує масло, тверді сири, спреди, сухі молочні продукти до країн СНД, Європи, Азії, Близького Сходу та Африки.

Андрушівський маслосирзавод відомий на ринку вже 30 років. Молочна продукція АМСЗ користується попитом та популярністю серед споживачів в Україні і світі.

Усі, хто бажає отримати умови співпраці з АМСЗ відтепер зможуть відправити онлайн-запит з офіційного сайту заводу та отримати детальну інформацію щодо закупівель продукції та персональні умови співробітництва.

АМСЗ має насправді налагоджену структуру співпраці з партнерами та демонструє свій динамічний ріст в об’ємах виробництва, якості продукції, регіонах реалізації товарів. Завдяки новому сайту, компанія стає ще більш публічною, відкритою до партнерів в усіх країнах світу.
Такі напрямки співробітництва як «Private Label» (створення власного бренду на базі АМСЗ) сьогодні є найбільш популярними. Структура співпраці за цим напрямком детально відображена на новому сайті АМСЗ.

Відтепер, завдяки amsz.ua, партнери зможуть отримувати офіційну інформацію безпосередньо від виробника в доступному форматі та мати можливість швидкого контакту по усім питанням стосовно умов співпраці, асортименту та цін з різними відділами компанії та відповідальними особами.
Якщо ви шукаєте найкращу молочну продукцію для реалізації в Україні та світі, співпраця з АМСЗ є найкращим рішенням, тому що завод сьогодні є партнером для багатьох компаній дистриб’юторів та має репутацію надійного постачальника товарів найвищої якості, які користуються широким попитом.

Private Label та як ми працюємо

Вы хочете створити власний бренд масла, сиру чи спреду? АМСЗ буде вашим надійним партнером зі своєю готовою програмою для партнерів.

Прайси та каталог продукції

Якщо ви хочете стати партнером АМСЗ та зробити запит на прорахунок покупки того, чи іншого об’єму товару в рамках тих категорій продукції та брендів