Виробництво:


Андрушівський маслосирзавод, вул. Лисенка, 10
м. Андрушівка, Житомирська обл., 13400

Офіс:


(дзвінки у робочі дні з 10:00-17:00)

(044) 490-72-00
Мова:
Укр

Чим корисний сир?

Чим корисний сир?

cheeseТак все ж таки, чим корисний сир?

Існує ряд продуктів, котрі містять в собі достатньо велику кількість вітамінів та мінеральних речовин, які так необхідні в організмі людини. Вживати їх в їжу може бути не тільки корисно для загального стану Вашого організму, але це ще й допоможе у боротьбі з різноманітними хворобами. Так, наприклад, фрукти та овочі, які містять вітамін С є справжньою панацеєю від багатьох простудних захворювань. Морська капуста та риба, наприклад, стають на заваді захворюванню щитовидної залози.

 

Насправді, вживання вершкових сирів дуже позитивно впливає на здоров’я людини. В них знаходиться велика кількість важливих корисних елементів. Дієтологи майже завжди рекомендують включати сири до щоденного раціону людям, які ведуть енергійний спосіб життя.

 

Вершкові сири на АМСЗ виробляються з якісного молока. Сир – це досить універсальний продукт. Він вібрав у себе найкорисніші молочні складові і, що важливо, містить їх в концентрованому вигляді. Сири багаті білками та мінеральними солями, які є особливо важливими для вагітних жінок і годуючих матерів, дітей, підлітків. Сири рекомендовано вживати тим людям, які є хворими на туберкульоз, при переломах.

 

Існують три основні види сирів: тверді крупні, м’які сири і дрібні тверді сири. Крупні тверді сири мають доволі тонкий аромат та солодкуватий присмак. Цей вид сиру характеризується сирними «дірками». Їх можуть подавати до сніданку, обіду або до вечері – немає різниці, вони завжди бажані гості до столу. До найбільш розповсюджених сирів цієї групи належать: Швейцарський, Голландський, Костромський та інші сири, які належать до групи дрібних твердих сирів. Їх основні особливості  – круглі чи овальні «дірки», та виражений гострий аромат та смак. Вони рекомендовані до сніданку.

 

М’які сири відрізняються досить м’якою консистенцією та їх можна намащувати на хліб. Але це взагалі-то не єдина відмінність.

 

Гострі сири дієтологи насправді не рекомендують їсти у великих об’ємах при хворобах шлунка, зокрема, гастритах, гіпертонії. Але все ж таки користі у сирі набагато більше. Регулярне вживання добре впливає на стан шкіри та зір, сир бере участь в обміні речовин та регулює процеси росту. Цілюща сила сирів відома ще з легенд!

 

Також існують різноманітні маски в яких основним компонентом є сир. Він тонізує та омолоджує шкіру. Один з рецептів: половинка плавленого сирка, додаємо м’якоті дині, ложку меду та сік лимона в стакан води. Все перемішати до моменту отримання однорідної консистенції та нанести на шкіру десь на півгодини, а потім просто зняти ватним тампоном, який було змочено в теплому молоці. І тоді промити теплою водою. Такі сирні маски є дуже ефективними навіть при опіках різної ступені тяжкості. Але сир є незамінним не тільки в «боротьбі» за красу. Наприклад, цей рецепт може зацікавити гіпотоніків та людей з низьким артеріальним тиском. На сніданок випивайте чашку кави та їжте бутерброд з маслом та сичужним сиром. Після цього Ваш тиск нормалізується та Ви будете почувати себе бадьорими цілий день. А ось остання рекомендація для Вас: не варто їсти забагато сиру.

Private Label та як ми працюємо

Вы хочете створити власний бренд масла, сиру чи спреду? АМСЗ буде вашим надійним партнером зі своєю готовою програмою для партнерів.

Прайси та каталог продукції

Якщо ви хочете стати партнером АМСЗ та зробити запит на прорахунок покупки того, чи іншого об’єму товару в рамках тих категорій продукції та брендів