Виробництво:

(04136) 2-17-96


Андрушівський маслосирзавод, вул. Лисенка, 10
м. Андрушівка, Житомирська обл., 13400

Офіс:

(044) 490-72-01


бул. Лесі Українки, 26, 7 поверх
м. Київ, 01133

Мова:
Укр

Private Label

Private Label

 PRIVATE LABEL

АМСЗ пропонує партнерам скористатися напрямком Private Label для створення продуктів під власними брендами, які можуть стати хорошою альтернативою популярним маркам та бути конкурентно спроможними за рахунок вигідної ціни та правильної маркетингової стратегії. Покупець у цьому випадку не переплачує за дорогий бренд, а ритейлер буде мати можливість керувати збутом на свій розсуд.

 ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

 • Ми вивчаємо потреби замовника, особливості кожної торгової мережі

За результатами аналізу нашими фахівцями буде зроблено пропозицію по асортименту продукції з відповідними поясненнями і супроводом.

 • Вибір упаковки

Наші фахівці можуть запропонувати кілька варіантів дизайну етикетки або при необхідності розробити нове оформлення.

 • Вибір рецептури кожного з вироблених продуктів

Вершкове масло і спреди ми випускаємо згідно сучасної технології, на підставі цінового позиціонування продукції даємо рекомендації по рецептурі. Однак у рецептуру за бажанням замовника можуть бути внесені зміни в межах ДСТУ.

 • Необхідна кількість продукції, компанія виробляє суворо у встановлені терміни
 • Ми гарантуємо безперебійність постачання товару

 ЧОМУ САМЕ АМСЗ?

 • Конкурентні переваги
  – Швидке виробництво потрібного обсягу продукції
  – Підприємство має серйозні виробничі потужності
  – Індивідуальний підхід до клієнта та його потреб
  – Підтримка на всіх етапах роботи
  – Дуже гнучка цінова політика
  – Налагоджена механіка співпраці
  – Багаторічна історія роботи
  – Лідируючі позиції нашої продукцiї на ринках збуту
 • Об’єми виробництва

Андрушівський маслосирзавод – один з найбільших виробників масла, сиру, спреду і сухих молочних продуктів на території України. Завод виробляє продукцію на власному обладнанні, має всі необхідні сертифікати і налагоджене виробництво.

 • Досвід роботи

Наша компанія працює з форматом Private Label вже кілька років, має робочі механізми для виробництва продукції за індивідуальними запитами замовника. Наші постійні партнери – це приклад налагодженної роботи в цьому напрямку. Ми даємо консультації з позіціонування Ваших власних брендів на основі співпраці з АМСЗ.

 • В чому перевага створення власного бренду?

Ви зможете розвивати власний бренд і просувати його продажі не маючи власних витрат на виробництво. Завдяки гнучкості у ціноутворенні в роботі з АМСЗ, у партнера відкриваються значні бізнес-перспективи для просування власних продуктів. Ваш бренд может бути набагато конкурентноспроможнішим ніж більшість вже популярних торгових марок. Використовуючі ці переваги у активній роботі над інтервенцією власних продуктів на ринок Ви будете мати великі переваги в бізнесі.

 БІЛЬШЕ ПЕРЕВАГ ВІД СПІВПРАЦІ З АМСЗ

 • Відсутність ризиків у виробництві та поставках

Ми беремо на себе відповідальність за якість. Ми доставляємо продукти потрібними партіями в обумовлені терміни. Ми відповідаємо за свіжість продуктів та їх транспортування. Ви реєструєте власну торгову марку і маєте всі права на неї. Компанія надає всі документи на товар.

 • Відповідальність за якість кінцевих продуктів

Ви гарантовано отримуєте якісний товар, з усіма зазначеними термінами придатності, зроблений по стандартам, з дотриманням всіх технологій виробництва та узгоджених рецептур. АМСЗ існує на ринку СНД вже 30 років і має високу довіру з боку споживачів і партнерів, тому Ви можете бути впевненими в нашій роботі та планувати свій бізнес на виробничій базі АМСЗ.

 • Відповідальність за поставки

У нас налагоджена схема доставки товарів в точки продажів, є власний транспорт та спеціалісти з логістики. Ми завжди дбаємо про строки доставки продуктів в партнерських відносинах в напрямку Private Label, інформуємо про графік поставок, виконуємо взяті на себе зобов’язання.

Private Label

Вы хочете створити власний бренд масла, сиру чи спреду? АМСЗ буде вашим надійним партнером зі своєю готовою програмою для партнерів.

Прайси та каталог продукції

Якщо ви хочете стати партнером АМСЗ та зробити запит на прорахунок покупки того, чи іншого об’єму товару в рамках тих категорій продукції та брендів

Як почати роботу з нами

Ми маємо налагоджену програму партнерства в Україні та за кордоном.